ВЛАСНИЙ сервісний центр Досвідчені майстри з ремонту крісел
КРАЩА гарантіяСеред українських інтернет-магазинів
БЕЗКОШТОВНА доставка і встановленняУ Києві і по території всієї України
Прямі імпортериНайновіші моделі і кращі ціни без накруток
ПРОФЕСІЙНА консультація Наші фахівці допоможуть вибрати товар, що підійде вам за ціною та функціями
СВІЖІ новинки й акціїТільки на нашому сайті

Вы здесь

Головна

Вперше в Україні

Спеціальні пропозиції

Відгуки
06.11.2017
Добрый день! Огромное спасибо за помощь в выборе кресла и адекватность персонала! Заказывал на офис .нужно было что-то качественное и в то же время не слишком вычурное. Хотел "Рузвельт"... Неплохая модель. Но в результате отдал предпочтение этому, в нём побольше функционала будет. И не пожалел о выборе. Коллеги одобрили. После того, как лично протестировал кресло понимаю, что его польза - это не пустые слова. За работу магазина и обслуживание однозначно 5+.
05.11.2017
Отримала своє замовлення і задоволена на всі 100%! Просто необхідна штука для всіх, хто живе у великому місті або просто хоче дихати на повні груди! Не повірите, але планувала замовляти подібний пристрій з Китаю, але повезло - знайшла тут! Ми не в Токіо звичайно, але і в наших містах достатнью газів, що отруюють наше життя! З цим очищувачем реально краще дихається. Нежить теперь турбує значно меньше. На шиї виглядає як модернові навушники, ніхто з друзів не здогадався, поки не розповіла що це)) аДуууже дякую! +++

A7 - це ретельно відібраний асортимент найкращих виробників масажних крісел в Україні. Усі масажні крісла не лише розслабляють, а ще й лікують весь організм.

Повноцінний відпочинок, повне розслаблення м’язів, профілактика захворювань суглобів і спини, тонус і чудове самопочуття щодня - ось що таке сучасне масажне крісло.